Zakończenie klasy 3a LO

29.04.2022

Dziś uczniowie klasy IIIa LO odebrali świadectwa ukończenia szkoły. Burmistrz Miasta i Gminy Szczekociny, Pan Jacek Lipa, wręczył listy gratulacyjne oraz nagrody książkowe absolwentom, którzy uzyskali najlepsze wyniki w nauce. Otrzymali oni również nagrody pieniężne ufundowane przez Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Szkoły Średniej w Szczekocinach.


Drodzy maturzyści

To Wasz ostatni dzień w naszej szkole. Dziękujemy Wam za te lata, które mogliśmy spędzić razem z Wami w murach tej szkoły. Wszystkie chwile i wspomnienia z Wami związane zostaną nam w pamięci na długo. Zapisaliście się w historii tej szkoły, a ona w historii Waszego życia. Mamy nadzieję, że dobrze będziecie wspominać ten czas i w myślach nieraz będziecie do nas wracać.


Dziś skończyliście kolejny etap w swoim życiu - Liceum Ogólnokształcące. Musicie jednak pamiętać, że za kilka dni matura, a po niej jeszcze kilka lat nauki i dorosłe, samodzielne życie.


Czegóż możemy Wam życzyć, spełnienia marzeń, obrania właściwej drogi w życiu i dojścia do zamierzonego celu. Jesteście młodzi, korzystajcie z tego jak najlepiej i jak najwięcej, ale nie zapominajcie o niebezpieczeństwach jakie na Was czekają. Pamiętajcie, że „życie jest biegiem, staraj się o to abyś je dokończył”


Mamy nadzieje, że wasz bieg będzie szczęśliwy i bez upadków. Dobiegniecie do mety z uśmiechem na twarzy bez większych kłopotów i zmartwień. Życzymy wam tego z całego serca. Powodzenia!

Kategorie