Pomoc dla Ukrainy

28.02.2022

Dziś, po długiej przerwie spowodowanej pandemią i feriami, znów spotkaliśmy się w murach naszej szkoły. Radość ze spotkania przyćmiły jednak tragiczne wiadomości płynące zza wschodniej granicy. Tak jak wszyscy w naszym kraju, jesteśmy wstrząśnięci sytuacją, która ma miejsce w Ukrainie. Społeczność naszej szkoły włącza się w akcję organizowania pomocy dla obywateli i obywatelek Ukrainy, zmuszonych do walki w obronie swojego kraju. Będziemy gromadzić artykuły pierwszej potrzeby oraz środki pieniężne , które przekażemy Ukraińcom za pośrednictwem organizacji charytatywnych.

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi. ”