Zakończenie roku szkolnego klas czwartych

Nie takie ważne, żeby człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział.
Nie żeby umiał na pamięć, ale żeby rozumiał.
Nie żeby go wszystko obchodziło, ale żeby go coś naprawdę zajmowało”

Janusz Korczak

26 kwiet­nia 2024 roku to dzień wyjąt­kowy – uro­czy­ste poże­gna­nie klasy czwar­tej liceum.
Dla tego­rocz­nych Absol­wen­tów, to szcze­gól­nie uro­czy­sty moment. To czas, kiedy po czte­rech latach nauki mogą pod­su­mo­wać swoje osią­gnię­cia. Ale też czas reflek­sji i zadumy. To rów­nież czas przy­go­to­wań do nowych wyzwań.

Były podzię­ko­wa­nia za zaan­ga­żo­wa­nie i wkład w życie szkoły, wrę­czono świa­dec­twa z wyróż­nie­niem oraz nagrody i dyplomy za szcze­gólne osią­gnię­cia.

Przed mło­dzieżą jesz­cze matura.

Coś się koń­czy, ale coś się rów­nież zaczyna. Wie­rzę, że te cztery wspól­nie spę­dzone lata zapi­szą się piękną kartą w Waszych wspo­mnie­niach.

Życzymy Wam, byście podą­żali za gło­sem serca i odna­leźli swoje miej­sce w życiu. Powo­dze­nia na egza­mi­nach, niech się speł­nią Wasze plany życiowe, niech Wasza droga będzie pełna suk­ce­sów. Dzię­ku­jemy, że byli­ście czę­ścią naszej spo­łecz­no­ści.
Powo­dze­nia Dro­dzy Absol­wenci.