Zakończenie klasy 3A LO

26.04.2019

Dziś w naszej szkole odbyła się uroczystość wręczenia świadectw ukończenia szkoły uczniom klasy III LO. Abiturienci odebrali je z rąk dyrektora Zbigniewa Bryły. Czterej uczniowie: Mikołaj Glinka , Bartosz Włodarski, Tomasz Zasada i Łukasz Ślepecki ukończyli szkołę z wyróżnieniem. Oprócz świadectw z biało-czerwonym paskiem otrzymali nagrody książkowe ufundowane przez szkołę, Starostwo Powiatowe w Zawierciu oraz nagrody pieniężne od Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół Szkoły Średniej w Szczekocinach. Rodzice tych uczniów otrzymali listy gratulacyjne.

Jak podkreślił w swoim przemówieniu dyrektor, uczniowie klasy III LO przez cały okres nauki wyróżniali się szczególną aktywnością. Wielu z nich również otrzymało nagrody książkowe i dyplomy, m.in. za działalność w Klubie Europejskim, Klubie Otwartej Myśli i Słowa, Szkolnym Kole PCK, Samorządzie Uczniowskim oraz za sukcesy sportowe. Nie zabrakło serdecznych życzeń, zwłaszcza pomyślności na maturze i w dalszym życiu. Młodsi koledzy wręczyli abiturientom pamiątkowe długopisy z wygrawerowaną nazwą szkoły i rokiem matury.

Kategorie