Ważna informacja dotycząca zdalnego nauczania

04.06.2020

Drodzy Uczniowie.

W dniach 8, 9, 10  czerwca szkoła nie prowadzi zdalnego nauczania, są to dni w których nasi trzecioklasiści piszą maturę. Trzymajcie za nich kciuki!

11 czerwca to Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, czyli jedno z najważniejszych katolickich świąt – Boże Ciało.

12 czerwca nie dbywają się zajęcia dydaktyczno-wychowawcze w szkołach, jest to dzień wolny.

Do 26 czerwca br. przedłużono przerwę w nauczaniu stacjonarnym w jednostkach systemu oświaty. Nauka będzie nadal odbywała się na odległość.

W piątek, 26 czerwca uczniowie będą mogli odebrać świadectwa, chyba, że dyrektor, z uwagi na sytuację epidemiczną, wyznaczy inny termin. Od soboty, 27 czerwca dzieci i młodzież rozpoczną wakacje [...]    czytamy w komunikacie zamieszczonym w dniu dzisiejszym na stronie Ministerstwa Edukacji Narodowej.