Spotkanie podsumowujące projekty

07.06.2019

W piątek odbyło się w naszej szkole podsumowanie trzech projektów edukacyjnych. Pierwszy z nich, skierowany do młodzieży szkoły branżowej, realizowany w ramach Programu Erasmus+, umożliwił naszym uczniom podniesienie kwalifikacji zawodowych poprzez udział w zagranicznym stażu. Uczestnicy stażu odebrali zaświadczenia potwierdzające jego odbycie. Zdobyte przez nich we Włoszech doświadczenie zawodowe z pewnością zostanie docenione na polskim rynku pracy. W spotkaniu uczestniczyli także uczniowie ostatnich klas miejscowych szkół podstawowych oraz przedstawiciele pracodawców.
W tym dniu podsumowaliśmy również projekt „ Czyste Szczekociny”, którego celem było uwrażliwienie na problemy związane z ochroną środowiska oraz projekt ekspedycyjny, realizowany przez Klub Europejski, mający na celu poznawanie ciekawych zakątków naszej Ojczyzny, miejsc związanych z naszą historią i kulturą. Realizacja tych dwóch projektów możliwa była dzięki finansowemu wsparciu Edukacyjnej Fundacji EFC im. prof. Romana Czerneckiego.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze spotkania.

Kategorie