Program 28. Finału WOŚP

05.01.2020

W całej Polsce odbędą się imprezy, koncerty, festyny, licytacje i zabawy, podczas których zebrane zostaną pieniądze na wyznaczony cel. Finał odbędzie się w niedzielę 12 stycznia 2020 roku, a WOŚP zagra dla dziecięcej medycyny zabiegowej.

12 stycznia b.r. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra również w Szczekocinach. W tym roku impreza odbędzie się w sali widowiskowej Domu Strażaka .W programie m.in. występy dzieci, zespołów muzycznych, aukcja przedmiotów oraz koncert gwiazdy wieczoru: Andrzeja Sikorowskiego i Mai Sikorowskiej. 28. Finał WOŚP zakończy się tradycyjnym światełkiem do nieba. Głównym organizatorem  28. Finału WOŚP w Szczekocinach jest Zespół Szkół w Szczekocinach. W tym roku na rzecz potrzebujących kwestować będzie 20 wolontariuszy- uczniów naszej szkoły.

Zobacz Nasz Program Orkiestry.

Pobierz pliki