Podsumowanie forum Szczekociny. Doświadczenie wspólnoty

17.01.2021

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem dyskusji toczących się przy stolikach tematycznych podczas forum Szczekociny. Doświadczenie wspólnoty, które miało miejsce 19 września 2020 roku. Gospodarzem forum, już po raz drugi, był Zespół Szkół w Szczekocinach.

Uczestnicy tego wydarzenia rozmawiali o ważnych sprawach dla swojego miasta, a tematami dyskusji, moderowanych przez uczniów i absolwentów naszej szkoły, były: pałac Dembińskich, miejsce aktywności młodych, transport i komunikacja, przestrzeń publiczna Szczekocin oraz szczekocińska wspólnota.

Po raz kolejny okazało się, że nasza szkoła może być miejscem, gdzie spotykają się mieszkańcy młodszego i starszego pokolenia po to, żeby razem wypracować ciekawe rozwiązania i brać odpowiedzialność za swoje najbliższe otoczenie.

Forum Szczekociny. Doświadczenie wspólnoty było organizowane w ramach programu Szkoła Partnerska EFC przez Zespół Szkół w Szczekocinach , Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Szkoły Średniej w Szczekocinach i Fundację EFC, w partnerstwie z Gminą Szczekociny oraz Fundacją Stocznia.


https://issuu.com/szczekocinyforum/docs/dodatek_do_echa_szczekocin

Kategorie