List do rodziców 8-klasistów

Rodzice Uczniów oraz Uczennic klas ósmych szkół podstawowych

Za kilka tygodni Państwa dzieci będą podejmowały decyzję, dotyczącą dalszego kształcenia w szkole ponadpodstawowej. To bardzo ważna chwila w ich życiu. Wymaga ona dokładnego zapoznania się z ofertą edukacyjną szkół, w tym również planów związanych z uruchomieniem poszczególnych oddziałów.

W związku z tym zapraszam Państwa na spotkanie informacyjne do Zespołu Szkół w Szczekocinach przy ul. Spacerowej 12. Podczas spotkania, które odbędzie się w poniedziałek 28 marca 2022 r. o godz. 16.00 w sali 21, przedstawiona zostanie szczegółowa oferta edukacyjna Zespołu Szkół w  Szczekocinach, dotycząca planowanej rekrutacji do trzech oddziałów liceum ogólnokształcącego oraz wielozawodowego oddziału szkoły branżowej.

Zapraszam wszystkich Państwa do Zespołu Szkół w Szczekocinach.

Pobierz pliki