Kolejny sukces Szymona

28.06.2022

W ostatni weekend czerwca w Miliczu Szymon walczył w Finale Centralnym Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej.


W dniach 25 - 26 czerwca 2022 roku w Miliczu odbył się 44. finał centralny Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”, podczas którego powiat zawierciański i województwo śląskie reprezentował Szymon Połcik, na co dzień uczeń Liceum Ogólnokształcącego im. Romana Czerneckiego w Szczekocinach. W rywalizacji turniejowej na szczeblu krajowym Szymon zajął V miejsce, osiągając najlepszą lokatę w historii powiatu zawierciańskiego, wśród wszystkich startujących do tej pory zawodników. Serdecznie gratulujemy!


Organizatorem turnieju jest Związek Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej przy współpracy m.in.:Państwowej Straży Pożarnej, Ministerstwa Edukacji i Nauki, Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.


Celem turnieju jest popularyzowanie przepisów i kształtowanie umiejętności w zakresie ochrony ludności, ekologii, ratownictwa i ochrony przeciwpożarowej.


Oficjalne wyniki finału centralnego Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”

Kategorie