Informacja o podręcznikach

15.07.2019

Uwaga pierwszoklasiści.

  • Uczniowie liceum po szkole podstawowej oraz branżowej szkoły po szkole podstawowej
  • Ponieważ ministerialny wykaz podręczników dopuszczonych do użytku szkolnego w nowych typach szkół jest niepełny (niektóre podręczniki oczekują na wpisanie na listę i otrzymanie numeru dopuszczenia: szkoła ponadpodstawowa-liceum ogólnokształcące i technikum oraz branżowa szkoła I stopnia (dla absolwentów ośmioletniej szkoły podstawowej ) nie możemy już teraz opublikować zestawu obowiązujących Was podręczników. Prosimy śledzić naszą stronę internetową oraz profil na Facebooku.                                                          
  • Uczniowie liceum po gimnazjum oraz branżowej szkoły po gimnazjum.
  • Dla Was zestaw obowiązujących podręczników zamieszczony jest na uczniowie/podręczniki Przypominamy również o możliwości kupna używanych podręczników na kiermaszu podręczników, który jak co roku zorganizowany będzie w naszej szkole na początku września.
Kategorie