I Ty możesz pomóc

Poznajcie najpilniej strzeżone sekrety Świętego Mikołaja!

Grupę pomocników Świętego Mikołaja wsparli dziś nasi uczniowie. Dopiero dziś, ponieważ: by zapakować prezenty dla wszystkich grzecznych dzieci, Mikołaj potrzebuje aż 2,57 miliona kilometrów papieru pakunkowego.

Tak więc nasza młodzież pakowała wytrwale prezenty dla wychowanków ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Bogumiłku. Zapraszamy na fotorelację.

Obdarowywanie się prezentami nie jest w żadnym razie wymysłem współczesnym. Zwyczaj ten ma już bowiem niemal 900 lat.

6 grudnia siostry zakonne rozdawały prezenty dzieciom z najbiedniejszych rodzin.

To nieprawda, że Mikołaj ma tylko 24 godziny, by odwiedzić wszystkie dzieci. Dzięki zmianie czasu w strefach czasowych ma ich … trochę więcej :)