Dzień Nauczyciela

11.10.2024

Dziś w naszej szkole odbyła się uro­czy­sta aka­de­mia z oka­zji Dnia Edukacji Narodowej.

To szcze­gólny moment, w któ­rym ucznio­wie mogli podzię­ko­wać swoim nauczy­cie­lom za ich trud i poświę­ce­nie. Tego dnia odbyło się rów­nież ślu­bo­wa­nie klas pierwszych, które wpro­wa­dziło nowych uczniów szkoły branżowej w szkolną spo­łecz­ność, sym­bo­li­zu­jąc począ­tek ich nowej edu­ka­cyj­nej podróży.

Pod­czas aka­de­mii nie zabra­kło wzru­sza­ją­cych artystycznych wystą­pień i quizu. Ucz­nio­wie przy­go­to­wali spe­cjalne występy, które uka­zały ich wdzięcz­ność i sza­cu­nek dla nauczy­cieli. Dodat­kowo, Bur­mistrz oraz Dyrek­tor szkoły uho­no­ro­wali wybra­nych nauczy­cieli spe­cjal­nymi nagro­dami, wyra­ża­jąc swoje uzna­nie za ich wyjąt­kowy wkład w roz­wój edu­ka­cji.

Kul­mi­na­cyj­nym momen­tem uro­czy­sto­ści było wrę­cze­nie tzw. „oświat­ków” – sym­bo­licz­nych statuetek dla nauczy­cieli, pod­kre­śla­ją­cych ich nie­za­stą­pioną rolę w pro­ce­sie edu­ka­cyj­nym. Dzisiejsze wyda­rze­nie na długo pozo­stanie w pamięci uczest­ni­ków.

Z oka­zji Dnia Edukacji Narodowej skła­damy ser­deczne życze­nia wszyst­kim nauczy­cie­lom i pracownikom szkoły – niech praca przy­nosi satys­fak­cję, a każdy dzień przy­nosi nowe wyzwa­nia i rado­ści. Dzię­ku­jemy za Waszą nie­oce­nioną pracę i poświę­ce­nie.