Budżet partycypacyjny

27.02.2020

26 lutego 2020 roku szkolny zespół roboczy, składający się z uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół w Szczekocinach, uczestniczył w spotkaniu z przedstawicielami Stoczni - Katarzyną Pliszczyńską i Jankiem Wiśniewskim. Ze Stocznią, czyli Pracownią Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia” z siedzibą w Warszawie, nasza szkoła współpracuje już od kilku lat, realizując różnorodne przedsięwzięcia. Podczas ostatniego spotkania poznaliśmy zasady funkcjonowania szkolnego budżetu partycypacyjnego, a następnie wspólnie próbowaliśmy opracować jego regulamin oraz zaplanować dalszą pracę.

Mamy nadzieję na ciekawe uczniowskie projekty, które zmienią naszą szkołę. W ramach programu Szkoła Patronacka EFC Edukacyjna Fundacja im. prof. Romana Czerneckiego przeznaczyła na ten cel 4000 zł.

Już dziś zachęcamy wszystkich uczniów do aktywnego udziału w szkolnym budżecie partycypacyjnym, o którym będziemy wszystkich na bieżąco informować.